Najkrócej o nas :

 • Na krajowym rynku, jesteśmy zawsze kilka kroków przed konkurencją,

 • Oprócz chwytaków oferujemy najwyższą jakość i zadowolenie klienta,

 • Nasze ceny podlegają negocjacją

 • Firma Petraś jest firmą rodzinną, kontynuujemy przekazane nam dobre tradycje.

  Na terenie Czech, Słowacji i Polski w większości przypadków serwis realizowany jest w 48 godzin

  Zdjęcia chwytaka hydraulicznego podczas pracy           Posiadamy szeroki zakres części zamiennych do chwytaków hydraulicznych:

 • siłowniki, tłoczyska, rotatory, cylindry, pazury, łożyska

  Na zdjęciu przedstawiono chwytak pięciopazurowy do przeładunku złomu

           Bogate zaplecze parku maszynowego umożliwia nam wykonywanie chwytaków na indywidualne zamówienie. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zleceń. Nasi konstruktorzy mogą zaprojektować chwytaki dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.
           Oferowany asortyment jest stale poszerzany, dodatkowo stale modernizujemy obecnie oferowane produkty tak aby zwiększyć ich wydajność i wytrzymałość. Firma dostarcza rocznie ponad 160 chwytaków hydraulicznych. Obecnie wprowadzamy na rynek nowy typ chwytaka do manipulacji drewna i chwytaki łyżkowe do wysięgników hydraulicznych. Wszystkie oferowane chwytaki mogą zostać przystosowane do posiadanego przez Państwa sprzętu. Nasza firma świadczy również szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Na zdjęciu rotatory do chwytaków
 •           Firma została założona w roku 1991. W początkowym okresie działalności zajmowałyśmy się głównie naprawami i serwisem chwytaków hydraulicznych. Wraz z rozwojem naszej firmy rozszerzyliśmy naszą działaność o produkcję chwytaków hydraulicznych z przeznaczeniem do transportu złomu stalowego. Nasze produkty doskonale sprawdzają się w zastosowaniu w mobilnych ładowarkach do złomu. Dodatkowo nasze chwytaki hydraulczne stosowane są w samochodach ciężarowych i suwnicach.

  Katalog : chwytaki hydrauliczne