Chwytak elektrohydrauliczny łyżkowy łupinowy do suwnicy HLD

Chwytak łyżkowy łupinowy do suwnicy - do transportu materiałów sypkich

Chwytak łyżkowy - łupinowy do suwnicy typ HLD - do przeładunku materiałów sypkich

Chwytaki dla suwnic dźwigowych


Katalog


         Chwytak elektrohydrauliczny łyżkowy do suwnicy przeznaczony jest do załadunku materiałów sypkich takich jak : piasek, żwir, pospółka, węgiel, koks, żużel, rudy metali i pozostałe materiały o podobnych właściwościach, których masa właściwa nie przekracza 2,8 t/m3. Chwytaki mogą być stosowane w hutach, po dodatkowym przystosowaniu mogą pracować w wysokich temperaturach. Wykonanie łyżki z stali trudnościeralnej Hardox 500 umożliwia przeładunek kamieni i żużla. Chwytaki elektrohydrauliczne do suwnicy dodatkowo mogą być wyposażone w zęby ułatwiające zagłębienie łupiny w materiał.


Chwytak łyżkowy elektrohydrauliczny do suwnicy do manipulacji materiałów sypkich.


- Chwytak najczęściej pracuje w zestawieniu z suwnicą dźwigową lub podobnymi urządzeniach służącymi do załadunku samochodów ciężarowych i wagonów. W przypadku małych suwnic istnieje możliwość wykonania chwytaka o mniejszej masie własnej, co umożliwia załadunek większej ilości materiału.

- Chwytaki elektrohydrauliczne do suwnicy typ HLD posiadają masywną konstrukcję, dzięki czemu załadunek jest ułatwiony i dodatkowo mogą być stosowane w ciężkich warunków roboczych

- Chwytak wyposażony jest w własnych napęd i agregat hydrauliczny. Otwarcie i zamknięcie chytaka realizowane jest poprzez zmianę rotacji silnika.

Chwytak hydrauliczny do małych suwnic

Chwytak do suwnicy - chwytak elektrohydaruliczny

Chwytak elektrohydrauliczny do suwnicy dla materiałów sypkich

Chwytak dwu łupinowy do suwnicy elektrohydrauliczny do materiałów sypkich
Chwytak dwułupinowy do suwnicy elektrohydrauliczny do przeładunku materiałów sypkich takich jak : gips, węgiel, piasek, kruszywa, wapień, cement, bentonit i inne.

Chwytak elektrohydrauliczny do suwnicy łyżkowy łupinowy
Chwytak do sudnicy typ HLD

Chwytak łyżkowy 1,5 m3 do suwnicy