Chwytak do drewna HDS


          Chwytaki do drewna HDS przeznaczone są to transportu bliskiego odcinków drewna lub belek. Chwytak posiada specjalną konstrukcję pazurów, która minimalizuje uszkodzenia materiału podczas załadunku i rozładunku. Chwytaki z powodzeniem mogą być stosowane na ramieniach hydraulicznych HDS w samochodach ciężarowych lub przyczepach. Doskonale sprawdzają się w małych i średnich tartakach oraz firmach zajmujących się handlem tarcicą. Dla przemysłu i leśnictwa posiadamy chwytaki specjalistyczne o wzmocnionej konstrukcji. Szczypce pazurów wykonane są z materiału Hardox 450. Chwytak do drewna może być zakończony otwartymi pazurami lub pazurami połączonymi listwą.


Chwytak do przeładunku drewna z mocowaniem HDS

          Inny typ chwytaków dedykowany jest do dużych składów drewna. Chwytaki te posiadają wzmocnioną konstrukcję i przeznaczone są do koparek przeładunkowych. W standardzie stosujemy rotatory Baltrotors GR 55M, dla ciężkich zastosowań polecamy rotatory firmy Indexator.


Katalog chwytaki do drewna

Zdjęcie przedstawia chwytak do drewna HDS w stanie otwartymChwytak do drewana HDS - do załadunku tarcicy


Chwytak do drewna posiada pazury z materiału wysokiej klasyChwytaki do drewna wykonujemy z najlepszej jakości materiałów - pazury z blach Hardox


Chwytak do przeładunku drewna może być zamontowany na ramieniu HDS

Na zdjęciu przedstawiono chwytak hydrauliczny do samochodu ciężarowego HDS produkcji Hydraulika Petras.

Chwytak hydrauliczny do koparek do leśnictwa

Chwytak do drewana HDS połączony listwa.


Chwytak hydrauliczny widłowy

W ofercie posiadamy chwytaki do drewna w wersji cztero i ośmio pazurowej.