Chwytak łyżkowy łupinowy elektrohydrauliczny do spalarni odpadów - montaż na suwnicyZastosowanie : Chwytak przeznaczony jest do przeładunku i mieszania paliwa alternatywnego. Bardzo dobrze sprawdza się przy transporcie odpadów butelek PET, tworzywa, drewna, tekstylu, drobnych kawałków drewna. W ofercie posiadamy chwytaki dedykowane do spalarni odpadów komunalnych. Chwytaki posiadają niską masę własną co umożliwia zwiększenie ładowności. W zależności od potrzeb możemy zaoferować chwytaki elektrohydrauliczne pazurowe lub łupinowe. Pojemność chwytaka dostosowana jest do potrzeb klienta. Standardowo wykonujemy chywtaki do suwnic o objętości od 500 litrów do 10.000 litrów.Opis produktu:

Chwytak elektro hydrauliczny łyżkowy


          Chwytak posiada specjalną konstrukcję, charakteryzuje się bardzo małą masą własną 1250 kg. Jego objętość robocza to 1,5 m3. Chwytak elektro hydrauliczny został wyprodukowany z materiałów : łupina Domex 700, szpice pazura Hardox 500. Podczas załadunku materiałów zbitych istnieje możliwość wykonania chwytaka z pazurami ( jako integralna część łupiny lub dokręcana przystawka) Umożliwia to wstępne rozbicie zaczerpywanego materiału. Chwytaki tego typu doskonale sprawdzają sie w spalarniach odpadów oraz firmach zajmujących się produkcją i transportem paliwa alternatywnego.Na zdjęciu przedstawiony jest chwytak łyżkowy do suwnicy - elektrohydraulicznu chwytak do suwnicy Chwytak łyżkowy z pazurami

Zakończenie łyżki może posiadać zęby ułatwiające załadunek materiału.           Dla zakładów komunalnych i spalarni odpadów, polecamy chwytaki suwnicowe elektro hydrauliczne pazurowe. Chwytaki tego typu charakteryzuja się dużą niezawodnością, jednocześnie umożliwiają transport większych przedmiotów.

Chwytak podczas pracy w spalarni odpadów. Załadunek śmieci i odpdadów komunalnych przy zastosowaniu chwytaka do suwnicy.

Chwytak elektrohydrauliczny podczas pracy w spalarni odpadów komunalnych. Załadunek śmieci przy pomocy chwytaka do suwnicy.

Chwytak do odpadów komunalnych

Chwytaki elektrohydrauliczne wykonywane są w wersji cztero, pięcio lub sześcio pazurowej.
Chwytak dwułupinowy elektrohydrauliczny do suwnicy
Chwytak łyżkowy 1,5 m3 do suwnicy