Chwytak do kopania studni do koparki - łyżka do kopania studni


          Chwytak chochlowy inaczej zwany chwytakiem naczyniowym może być stosowany podczas kopania studni kręgowych. Chwytaki występują w wielkościach : 600, 800 i 1000. Chwytak do studni posiada pazury wykonane z materiału trudnościeralnego dzieki czemu dobrze zagłębia się w gruncie. Wbudowany rotator posiada dodatkowo wzmocnioną konstrukcję. Chwytak po dorobieniu zawiesia może być montowany na tradycyjnych koparkach. Nasze manipulatory posiadają również inne zastosowania np: do wykopu studzienek kanalizacyjnych, otworów pod rury, chwytak do kopania fundamentów pod konstrukcje stalowe. Mogą również pracować podczas manipulacji z środkami chemicznymi.


Chwytak do kopania studni doskonale sprawdza się podczas wykonywania wykopów pod studnie kręgowe, studzienki kanalizacyjne, fundamentów pod słupy ogłoszeniowe.
Chwytak do kopania studni do koparki - łyżka do kopania studni

Łyżka do kopania studni kręgowych do koparki
Łyżka do kopania studni do koparki - chwytak do kopania studzienek kanalizacyjnych, fundamentów pod konstrukcje stalowe i słupy ogłoszeniowe.
Chwytak hydrauliczny ułatwia pracę podczas kopania studni kręgowych.
Chwytak do kopania studni kręgowych.
Chwytak do studni montowany jest na koparcę, dzięki czemu możliwe jest szybkie wykonanie otworu studziennego.
Chwytaki do kopania studni występują w trzech rozmiarach 600, 800 i 1000 mm. Istnieje możliwość zakupu samego chwytaka, chwytaka z rotatorem oraz przedłużek do 8 metrów.
Zastosowanie chwytaka hydraulicznego podczas kopania studni znacznie przyspiesza proces kopania. Dodatkowo jego użycie ma duży wpływ na bezpieczeństo pracy podczas wykonywania studni kręgowych.
Chwytak łyżka do czyszczenia studni wyposażona jest w pazury który ułatwiają zagłębianie.


Chwytak do kopania studni do koparki - łyżka do kopania studni kręgowych do koparki.

Chwytak do kopania studni kręgowych do koparki. Chwytak do studni może być wyposażony w rotator. Dzięki użyciu przedłużek możliwe jest kopanie otworów w ziemi o głębokości do 8 metrów. Chwytaki do kopania studni posiadają wiele zastosowań. Mogą służyć do kopania studzienek kanalizacyjnych, słupów pod fundamenty i ogłoszenia. Chwytak ziemny zakończony jest pazurami które ułatwiają kopanie.


Chwytaki do kopania studni kręgowej do koparki. Chwytak łyżka do kopania studzienek kanalizacyjnych, stopy pod fundamenty, słupy ogłoszeniowe. Łyżka do kopania studni do koparki

Łyżka do kopania studni i otworów w ziemi do koparki. Chwytak może być również stosowany do czyszczenia studni, wybierania szlamów, opróżniania zbiorników, czyszczenia rur o dużych średnicach.